HP Pavilion Plus Laptop Şarj Sorunu
Ceren
08 Nisan 2025 14:12
314

Daha alalı 1 sene bile olmadı buna rağmen çok ısınma, kendi kendine bir anda kapanma ve ekran çerçevesinin kendiliğinden kırılması sebebiyle garantiye gitti. Garantide anakartın yandığı söylendi. Ben bu laptopu sadece ders için kullanıyordum bir kere oyun oynamışlığım dahi yok. Birkaç ay içinde anak...
| HDMI | |
| USB 3.x | |
| Derinlik | 224.2 mm |
| Bluetooth | |
| Genişlik | 313.5 mm |
| Ağırlık | 1.4 kg |
| Kalınlık | 18.4 mm |
| Panel Tipi | LED (IPS) |
| USB Type-C | |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Ekran Boyutu | 14 İnç |
| Kart Okuyucu | |
| Pil Özellikleri | Li-Po (Lityum-Polimer) |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ethernet (LAN/RJ45) | |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Iris Xe Graphics Eligible |
| İşlemci Çekirdeği | 12 Adet |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 512 GB |
| Ekran Çözünürlüğü | 2240 x 1400 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 1.Çeyrek |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.60 GHz |